Konular

BiPosts

Okuyucunun Yön Verdiği Adres

Evde Sıkılanlar İçin 10 Eğlenceli ve Bilgilendirici Youtube Kanalı

Evde sıkılanlar için 10 Youtube kanalı

Evde sıkılanlar için son zamanların popüler (ve daha da popüler olması gereken) eğlenceli ve bilgilendirici 10 Youtube kanalını derledik.

KoronaVirüs pandemisi sürüyor ve süreç normale dönmeye başlasa da bir süre daha rahat bir şekilde evden çıkamayacağız gibi gözüküyor. Bu süreçte bol bol film, dizi, belgesel ve kitap tüketmiş olabilirsiniz. Bu sebeple farklı bir öneride bulunmak isteyip eğlenceli ve bilgilendirici 10 Youtube kanalını listeledik. Fazla bilindik kanalları listeye eklemek istemesek de bazı kanalları mutlaka biliyorsunuzdur. Ayrıca, bu listede mutlaka olmalı dediğiniz kanallar varsa yorumlarınızı bekliyoruz.

1) Mücbir Sebepler

Mücbir Sebepler, Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın her gece 00.00’da Instagram hesapları üzerinden yaptıkları canlı yayından doğmuştur. Melihşah ve Bartu kaçıranlar, yeniden izlemek isteyenler ve evde sıkılanlar için yayınları Youtube’da da paylaşmaya başladılar. Biz de Kuşum Aydın ile astral seyahat yaptıkları bölümü sizlere bırakıyor ve canlılara da bekleriz diyoruz.

2) Noluyo Ya ¿

Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram gerçekten harika bir çift! Kanalları da kendileri gibi harika, eğlenceli ve köpekli… Ceydanın soğuk esprilerine maruz kalarak serinlemek ve biraz kafa dağıtmak isterseniz bu kanalı da mutlaka takibe alın.

3) Çakal Lezzetler

Emir Yargın’ın pratik ve komik tariflerini izlerken hem acıkacak hem de eğleneceksiniz. Yemek yapmayı seviyor ancak üşeniyorsanız basit ama lezzetli tarifler içeren bu kanala bir bakın deriz.

4) Zeynep Çetin

Zeynep Çetin, gerçekten en içten ve komik Youtube kanallarından biri. Kendisi sadece konuşsa bile saatlerce izleyip gülebilirsiniz. Biz özellikle ürün inceleme videolarına ve introsuna bayılıyoruz, mutlaka takip edin.

5) Nisan Hakan

Karikatürist Nisan Hakan, Youtube’da Instagram’da olduğu kadar aktif olmasa da takip etmeye değer. Balımı, kedileri ve tarifleriyle gerçekten eğlenceli biri kendisi. Ayrıca Instagram’da her cuma “Beni Çiz” etkinliği yapıyor ve çizdiği takipçilerini güldürürken çizmediklerini cinnete sürüklüyor… Mutlaka bakın.

6) Eylül Bahar

Evde sıkılanlar için bir başka kanal ise şüphesiz Eylül Bahar. Kendisi özellikle video editleri ve doğallığıyla bizi güldürüyor. Bu içten youtuberı da mutlaka takipleyin.

7) Filme Gitmeden Önce

Filme Gitmeden Önce kanalının sahibi Cem Başak’ı bir önceki önerimiz olan Eylül Bahar kanalında da sık sık görebilirsiniz. Kendisi bu kanalda, eğlenceli bir dille filmleri yorumluyor ve ünlü isimlerle röportajlar yapıyor. Sinema tutkunuysanız bu kanalı zaten takibe almışsınızdır.

8) Kurzgesagt – In a Nutshell 

12 Milyon aboneye sahip olan Kurzgesagt, yurtdışında bilgilendirici Youtube kanalları kategorisinde oldukça popüler ancak ne yazık ki Türkiye’de fazla bilinmiyor. Önemli bilgileri animasyon haline getirerek veren bu kanalı izlerken hiç sıkılmadan bir çok farklı bilgi edinebilirsiniz.

9)Post42

Post42 kanalının tüm videoları eğlenceli olsa da özellikle ünlülerle yaptığı “Soğuk Savaş” videoları sizi çok eğlendirecek. Her bölümde farklı konuklar alan bu seriyi kaçırmayın.

10) Evde sıkılanlar için son önerimiz: BossLayf

Eğlenceli Youtube kanallarından biri olan bu kanala ne yazık ki artık yeni video gelmiyor. Ancak evde sıkılanlar için özellikle “Naparsın” serisini öneriyoruz.

Hazır evdeyken bu içerik de ilginizi çekebilir: Evde Sebze – Meyve Yetiştirmenize Yardımcı Olacak 8 ipucu

Eğlenceli ve faydalı postlar benden sorulur!